Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

ZIMNÍ ZAHRADY

ZIMNÍ ZAHRADY

Dokonalé využití volného času v dokonalém prostředí v jakémkoliv ročním období. Klid, relax, pohoda... To jsou zimní zahrady SNABYTEK®. Užijte si krásné chvíle v prosluněném prostřední, vytvořte si příjemnou a útulnou atmosféru a doveďte si světlo do domova.

Zimní zahrady už dávno neslouží jen k pěstování exotických rostlin, ale poskytuje ideální místo třeba pro snídani s rodinou nebo k příjemnému odpoledni na slunečním světle i uprostřed třeskuté zimy.
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

365DNÍ V ROCE PLNÉ RELAXACE

DOPŘEJTE SI LUXUS OD SNABYTEK®

Jedinou hranicí je vaše fantazie

Jedinou hranicí je vaše fantazie

Vaše představivost je jediným limitem naší práce. Díky špičkovým technologiím, osvědčeným materiálům a zkušeným profesionálům, zvládneme jakýkoliv projekt. Dvoupatrová celoroční zahrada? Atypická stavba? Zastřešení bazénu? Stačí nám napsat. Vše projektujeme přímo na míru vašim požadavkům a vašemu objektu.

Zimní zahrada bez starostí

Zimní zahrada bez starostí

S naším řešením se pojí absolutní minimum starostí. Vysoké technické nároky, plynoucí z povahy stavby hravě vyřešíme. Perfektně zajistíme cirkulaci vzduchu, odvod vody i sněhu, konstantní teplotu, vyřešíme rosení. Od vás jen čekáme, že si v pohodlném křesle a s něčím dobrým k pití vychutnáte výslednou stavbu.

Chtějte jen to nejlepší

Chtějte jen to nejlepší

Specializujeme se jen na ta nejlepší možná dostupná řešení. Díky tomu má každý náš zákazník jistotu, že vždy dostane kombinaci moderních technologií, špičkových materiálů a elegantního designu. Navíc za příznivou cenu.
Nespokojte se s druhým nejlepším, pořiďte si zimní zahradu od SNABYTEK®

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

JAK PROBÍHÁ REALIZACE?

POPTÁVKA

POPTÁVKA

Zavolejte nebo napište na kontakty níže. Zašlete vaše požadavky, které následně vyhodnotíme a zpracujeme. Důležité je nadefinovat si, k jakému účelu bude zimní zahrada sloužit, proporce velikosti, jakým způsobem bude či nebude zahrada vytápěna, typ střešní krytiny a zasklení, jaká bude orientace zahrady…

Obratem se s Vámi domluvíme na nejlepším možném postupu a případných termínech. Čím více informací nám předáte tím bude snadnější se v projektu zorientovat.

PROJEKT A CENOVÁ KALKULACE

PROJEKT A CENOVÁ KALKULACE

Konstrukční řešení staveb není nic jednoduchého ani samozřejmého a obnáší to obrovskou zodpovědnost realizační firmy. Cena se odvíjí vždy od konstrukčního řešení. Není tudíž v našich silách určit cenu bez projektu.

Pokud projekt nemáte, můžeme Vám jej zhotovit i s cenovou nabídkou. Rádi Vám pomůžeme najít ideální řešení zasklení, větrání nebo napojení na teplovzdušné vytápění domu.

VÝROBA A MONTÁŽ

VÝROBA A MONTÁŽ

Výroba stavby probíhá na CNC technologii, kde se postaráme o dokonalé opracování materiálů a přesné konstrukční spoje. Konstrukční spoje jsou řešeny čepy + křížovým šroubováním konstrukce.

Všechny šrouby jsou kryty falešnými suky, které umocní dokonalý hladký vzhled bez zbytečných děr. Jako konstrukční materiál používáme primárně lepené hranoly, které jsou konstrukčně stálé. Hranoly nepraskají ani se nekroutí.

Nejčastější dřevina je smrk, nejsou však výjimkou i stavby z modřínu, který je naší nejtrvanlivější používanou dřevinou. Samotná montáž je prováděna našimi pracovníky.