Načítání obsahu...
{m1seller::primary::namer}

PERGOLY a ALTÁNY

"SPOLEHLIVÝ SPOLEČNÍK ZA KAŽDÉHO POČASÍ"

DESIGN PERGOLY SNABYTEK®.. Není pergola jako pergola. Vysoká jakost lepených hranolů a dokonalá stavební řešení dělají z našich pergol TOP stavby. Klasickým tesařským hranolům již odzvonilo, naše pergoly budou vypadat i za 15 let jako včera postavené. Výroba je zcela individuální - zakázková. Rozměry ani tvarová omezení téměř neexistuji. Naše technologie výroby si poradí s jakýmkoliv řešením. Pergolu si můžete pořídit na zahradní posezení, na zastřešení terasy i na stání pro auto. Využití je všestranné. Střešní krytiny můžou být pevné i čiré. Ukázkové rozpočty naleznete v "BLOGu"
SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

DOKONALÉ PROVEDENÍ

JAK PROBÍHÁ REALIZACE?

POPTÁVKA

POPTÁVKA

Zavolejte nebo napište na kontakty níže. Zašlete vaše požadavky, které následně vyhodnotíme a zpracujeme. Důležité je nadefinovat si, k jakému účelu bude zimní zahrada sloužit, proporce velikosti, jakým způsobem bude či nebude zahrada vytápěna, typ střešní krytiny a zasklení, jaká bude orientace zahrady…

Obratem se s Vámi domluvíme na nejlepším možném postupu a případných termínech. Čím více informací nám předáte tím bude snadnější se v projektu zorientovat.

PROJEKT A CENOVÁ KALKULACE

PROJEKT A CENOVÁ KALKULACE

Konstrukční řešení staveb není nic jednoduchého ani samozřejmého a obnáší to obrovskou zodpovědnost realizační firmy. Cena se odvíjí vždy od konstrukčního řešení. Není tudíž v našich silách určit cenu bez projektu.

Pokud projekt nemáte, můžeme Vám jej zhotovit i s cenovou nabídkou. Rádi Vám pomůžeme najít ideální řešení zasklení, větrání nebo napojení na teplovzdušné vytápění domu.

VÝROBA A MONTÁŽ

VÝROBA A MONTÁŽ

Výroba stavby probíhá na CNC technologii, kde se postaráme o dokonalé opracování materiálů a přesné konstrukční spoje. Konstrukční spoje jsou řešeny čepy + křížovým šroubováním konstrukce.

Všechny šrouby jsou kryty falešnými suky, které umocní dokonalý hladký vzhled bez zbytečných děr. Jako konstrukční materiál používáme primárně lepené hranoly, které jsou konstrukčně stálé. Hranoly nepraskají ani se nekroutí.

Nejčastější dřevina je smrk, nejsou však výjimkou i stavby z modřínu, který je naší nejtrvanlivější používanou dřevinou. Samotná montáž je prováděna našimi pracovníky.

SNABYTEK® COMPANY s.r.o.

KVALITNÍ MATERIÁL JE NAPROSTÝ ZÁKLAD

NÁTĚR a IMPREGNACE

NÁTĚR a IMPREGNACE

Používáme prvotřídní nátěry značky ICLA pro povrchovou úpravu dřeva. Jen prvotřídní nátěr dokáže dřevo ochránit před povětrnostními vlivy a škůdci. Prvním krokem nátěrů je hloubková impregnace proti škůdcům a mechům. Následuje 2x nátěr vysoce kvalitní voskovou lazurou ICLA. Lze si navolit v široké škále barevných provedení. Barvy ICLA máme osobně léty prověřené. Máme stavby, které vydrželi s jedním nátěrem i 8 let.

DŘEVĚNÁ KONSTRUKCE

DŘEVĚNÁ KONSTRUKCE

Lepené hranoly patří k tomu nejlepšímu co lze použít v současné době na dřevostavby. Lepený hranol nepraská, nekroutí se, je konstrukčně stálý a dokonce je pevnější než klasický tesařský hranol. Díky vrstvení dřeva a použití kvalitních lepidel v několika úrovních dokáže dřevo pracovat s proměnlivou vlhkostí vzduchu. Hranoly jsou tak po dlouhá léta bez větších prasklin a kazů. Tato technologie se používá i na výrobu euro oken a dveří.

STŘEŠNÍ KRYTINY

STŘEŠNÍ KRYTINY

Zastřešení stavby může mít mnoho podob. Nejběžnější způsob je dutinkový polykarbonát, který propustí světlo, ale zároveň je dobrým služebníkem před povětrnostními vlivy. Jeho cena přitom není nikterak vysoká.
Poměrně častou kombinací také bývá palubkové podbití v kombinaci s finským(asfaltovým) šindelem. Další variantou jsou střešní tašky a tou nejvyšší, bezpečnostní čiré sklo.